Кошик
7 відгуків
promo_banner
+380 (50) 563-20-93
+380 (68) 570-60-48
смт. Ворохта, вул. Д. Галицького,119/2, смт. Ворохта, Україна
RAMIX

Виготовлення епоксидних, поліуретанових покриттів, кам'яних "килимів".

Кам'яний і мармуровий ковер RAMIX гарантує високу міцність, стійкість і довговічність. Його перевага полягає в тому, що завдяки унікальній клейовій суміші, яка додається до кам'яного ковру RAMIX, утворюється міцна поверхня. Тому, поверхні від RAMIX стійкі до екстремальних навантажень навіть при невеликій товщині нанесення. Ще одним безперечним перевагою кам'яного ковра є його можливість легко формувати під розмір конкретної поверхні та декоративні властивості. Коригування витрати матеріалу може здійснювати сам майстер, в ході роботи зменшуючи або збільшуючи товщину шару нанесення. Ми пропонуємо кам'яний килим у широкому асортименті кольорів та величин фактур наповнювача.

На ринку багато іншого універсального фінішного покриття, для обробки як зовні так і всередині приміщень, наш один із найкращих - наші майстри та дизайнери люблять свою роботу.

Пристрій епоксидних підлог проводиться епоксидними матеріалами, які завжди двокомпонентні (основа + затверджувач).


Кварцнаповнений епоксидний підлогу. Полімерні підлоги з піском відрізняються високою міцністю і, при цьому, більш економічні, ніж наливні.
Підготовка бетонної поверхні стандартна: шліфування-зачистка, ґрунтування.
Одна з приємних особливостей кварцнаповненого підлоги – часткове вирівнювання підстави. Але це відноситься тільки до невеликих дефектів поверхні (1-2 мм) і тонких (до 1мм) тріщин. Більше «серйозні» дефекти доведеться шпатлювати.
Нанесення підшару, як у наливних підлогах, не потрібне.
Відзначимо, що фракція кварцового піску вибирається в залежності від товщини та шорсткості поверхні. Пристрій епоксидних підлог з кварцем (основної кулі) виконується одним з наступних основних способів (є і модифікації).

Спосіб 1. Пісок відразу замішується у наливну підлогу. Суміш виливається на підготовлену поверхню і розподіляється зубчастим шпателем або раклею. Розмір зуба шпателя або зазору ракло визначає товщину шару покриття.

Спосіб 2. На поверхню наноситься «чиста» епоксидна наливна підлога заданої товщини і по ньому з надлишком розсипається кварцовий пісок. Наступного дня надлишки піску забираються. Поверхня або підрівнюється скребками, або шліфується, обезпилюється. Після цього шпателем або валиком (для шорсткої поверхні) виконується запаковка піску епоксидною наливною підлогою.

Спосіб 3 - простіший у роботі, але витрата полімеру при тій же товщині значно кварцнаповненого шару більше, в 1,5 - 2 рази. Тому при товщині 2,5 – 3 мм і більше вартість «зайвого» матеріалу буде дуже значною.

Пропонуємо полімерні підлоги та декоративні покриття для будь-яких промислових та цивільних об'єктів з урахуванням побажань та конкретних умов експлуатації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner