Кошик
7 відгуків
promo_banner
+380 (50) 563-20-93
+380 (68) 570-60-48
смт. Ворохта, вул. Д. Галицького,119/2, смт. Ворохта, Україна
RAMIX

Розчинники

Розчинник є рідкою, твердою або газоподібною речовиною, яка завдяки своїм хімічним і фізичним властивостям має здатність розчиняти інші види твердих, рідких або газоподібних речовин.

Що стосується лакофарбових матеріалів розчинник - це швидковипаровується хімічна речовина в рідкій формі або суміш подібних речовин. Такий склад здатний ефективно впливати на в'язкі хімічні субстанції, утворюючи у своїй однорідний продукт.

Розчинники призначені для додавання до лакофарбових матеріалів з метою надання їм необхідної консистенції, необхідної для використання. Деякі види фарб не можна користуватися, не використовуючи при цьому розчинники. Зокрема, це відноситься до висококонцентрованих барвників, що зберігаються у спеціалізованій тарі.

Основною функцією розчинника є забезпечення зручності під час роботи з лакофарбовими матеріалами. Надання барвникам потрібної консистенції перед безпосереднім нанесенням на поверхню дозволяє не тільки досягти рівномірності шарів, що наносяться, але і забезпечити високі експлуатаційні характеристики покриття, зокрема - щільність і стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Також розчинники можуть застосовуватися перед початком фарбувальних робіт для підготовки поверхні – її знежирення та очищення від видимих ​​забруднень.

Крім того, будь-який з розчинників з легкістю очистить робочий інструмент – кисті, валики, резервуари для фарби та допоможе відмити краплі барвника, що потрапили на інші поверхні або шкіру.

Слід зазначити, що кожен із лакофарбових матеріалів вимагає застосування свого типу розчинника, що підходить за хімічним складом. Якщо склад підібраний правильно, при з'єднанні рідин суміш стане однорідною, не розпадатиметься в процесі зберігання і при використанні легко наноситиметься на робочу поверхню.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner